راهکار ویژه صنعت تجهیزات پزشکی

استاندارد ایزو 13485 استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت است که بطور خاص در حوزه وسایل پزشکی تعریف شده است و به سازمانهای تأمین کننده وسایل پزشکی و ارائه دهنده خدمات مرتبط با وسایل پزشکی بدون در نظر گرفتن نوع فعالیت یا اندازه سازمان جهت دستیابی به مقررات و نمایش تعهد مسئولیت در ایمنی و کیفیت تجهیزات پزشکی کمک می کند.

راهکار ویژه صنعت دارویی

صنایع داروسازی در زمینه اکتشاف، توسعه، تولید و بازاریابی داروها و تجویز آن‌ها به بیماران، جهت درمان، واکسینه کردن، یا تسکین علائم آن‌ها فعالیت می‌کنند. این صنایع مشمول قوانین و مقررات مختلفی هستند که حق ثبت اختراع، آزمایش، ایمنی، اثربخشی و بازاریابی داروها را کنترل می‌کنند.

راهکار ویژه صنعت آرایشی بهداشتی

استاندارد ایزو 22716 استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت است که بطور خاص در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی تعریف شده است. کرم ها ، پمادها ، لوسیون ها ، ژل ها ، روغن ها ، ماسک های صورت ، محصولات فونداسیون ، پودرهای بعد از حمام و بهداشت ، عطرها ، محصولات حمام و دوش ...

راهکار ویژه صنعت غذایی

استاندارد ایزو 22005:2007 اصولی را ارایه می‌دهد و الزامات اساسی برای طراحی و اجرای یک سیستم ردیابی غذا و تهیه غذا را مشخص می‌کند. آن می‌تواند توسط یک سازمان فعال در هر مرحله در زنجیره غذایی و غذا اعمال شود.